Категорії

   

Головне правило хорошого господаря – бути готовим до захисту своєї власності. Найпростішим і ефективним способом зустріти непрошених гостей є гарна охоронна сигналізація. Вона вже давно використовується як в приватних будинках, так в офісах і підприємствах. Завдяки простим

 

 

 принципам і надійності роботи, охоронна сигналізація заслужила довіру, і встановлена майже в кожному складі, магазині, заводі. Основне завдання охоронної сигналізації – швидке повідомлення господаря та правоохоронних служб про несанкціоноване проникнення, для якнайшвидшого врегулювання ситуації.

Охоронна сигналізація: конструкція

Охоронна сигналізація базується на датчиках, які встановлюються на всіх можливих місцях проникнення (зазвичай такими є вікна і двері). Датчики приєднуються до приладу охоронної сигналізації, і тоді у разі порушення цілісності позначених місць (злому і відкриття дверей, розбивання вікна), включається сигналізація для сповіщення охорони про небезпеку, якій піддається об’єкт.

Датчики охоронної сигналізації бувають різних типів:

 • Інфрачервоні датчики охоронної сигналізації
 • Радіохвильові датчики руху охоронної сигналізації
 • Вібраційні датчики охоронної сигналізації
 • Ємнісні датчики охоронної сигналізації
 • Магнітні (герконовиє) датчики відкриття дверей і вікон
 • Променеві датчики охоронної сигналізації
 • Акустичні датчики розбиття скла
 • Датчики удару і т.д.

В основному датчики охоронної сигналізації відповідають за виявлення та локалізацію місця несанкціонованого проникнення, а базовий блок (контрольна панель, на яку зводиться вся інформація від датчиків) забезпечує реакцію у вигляді включення звуку та оповіщення господаря і охоронних органів.

Приймально-контрольні прилади, які використовуються в охоронній сигналізації, також представлені досить широкою номенклатурою. Від найпростіших, керованих – натисканням однієї, двох кнопок, до комп’ютерних систем, де оператор може бачити на екрані монітора план всього будинку.

При виборі конкретних приймально-контрольних приладів не слід забувати, що охоронна сигналізація монтується не просто для того, щоб бути, а для полегшення роботи охорони. Тому монтаж складних в експлуатації систем охоронної сигналізації не завжди технічно виправданий. Залежно від виду приміщення і ваших потреб охоронну систему завжди можна встановити і налаштувати таким чином, щоб вона залишалася ефективною, не обмежуючи ваше життя. Адже добре працює те, що залишається непомітним.

Охоронна сигналізація: реагування

Залежно від виду підтримки охоронні сигналізації діляться на:

 • Автономні
 • Підключені до пульта охорони
 • Підключені до пульта централізованого спостереження
 • Підключення до телефонної лінії
 • Система GSM сигналізації

На відміну від другої і третьої, перший вид охоронних сигналізацій створений швидше для відлякування злодіїв і грабіжників, шляхом залучення уваги місцевого населення. У разі спрацювання будь-якого датчика, активується сирена або строб-спалах. Постановка і зняття сигналізації з охорони відбувається за допомогою брелока або клавіатури.

Якщо ж ви не хочете ризикувати, або вам потрібно бути впевненим, що в разі небезпеки підмога з’явиться в якнайшвидші терміни, то необхідно скористатися сучасними технологіями охоронних сигналізацій. Передача тривожних повідомлень GSM-систем, наприклад, дозволить вам отримати повідомлення або дзвінок (на вказаний раніше номер) відразу ж при виявленні небезпеки або аварійної ситуації. При використанні телефонної лінії замість GSM-систем, активується додзвонювач, який посилає записані голосові повідомлення на ваш телефон.

Системи периметральної охоронної сигналізації спостерігають не тільки за приміщенням, а й прилеглими територіями по периметру. Цифрові комп’ютерні системи виводять на екран графічний план охоронюваного об’єкту і стан кожного датчика. З комп’ютера можна також ставити систему на охорону і знімати з режиму охорони. А охоронна сигналізація в комплексі з системою телестеження створить надійний щит від зловмисників і форс-мажорних ситуацій. Дана охоронна сигналізація підходить для будь-якої місцевості і може працювати при будь-яких погодних умовах. Вибір оповіщувачів такої охоронної сигналізації залежить від рослинності, наявності різних господарських споруд на ділянці, розташування огорож – все це необхідно враховувати, щоб знизити до мінімуму помилкові спрацьовування.

Всі функції охоронної сигналізації визначаються програмою мікропроцесора. Параметри програми задає користувач, залежно від його повноважень, зі спеціального пульта. Пульти-концентратори систем охоронної сигналізації можуть підключатися до комп’ютера для обробки і реєстрації сигналів тривоги, автоматичного аналізу стану датчиків і функціонування всієї системи. Більшість охоронних сигналізацій доповнюються датчиками пожежної безпеки. Найбільш розвинені системи охоронної сигналізації можуть включати інші підсистеми і доповнюватися, наприклад, пультами дистанційного управління.

Охоронна сигналізація: вибір і покупка

Якщо, прочитавши все вищеописане, ви зважилися на покупку і установку охоронної сигналізації слід точно пам’ятати дві речі.

1) Склад системи охоронної сигналізації:

 •  Контрольна панель охоронної сигналізації
 •  Охоронні датчики охоронної сигналізації
 •  Виконуючі пристрої охоронної сигналізації
 •  Тривожна кнопка охоронної сигналізації

Дуже часто системи охоронної сигналізації комбінують з системою протипожежної сигналізації або з системою відеоспостереження. У такому випадку в системі з’являються нові елементи (камери, датчики температури і витоку газу, записуючі пристрої та інше), але від цього структура охоронної сигналізації не повинна змінюватися, підсистеми лише будуть використовувати загальні ресурси і підключатися до контрольної панелі охоронної сигналізації, підвищуючи надійність охорони .

2) Якість системи охоронної сигналізації:

Незалежно від типу охоронної сигналізації, дуже важливо правильно визначити всі місця можливого проникнення, адже тільки грамотне оснащення охоронюваного об’єкту сучасними охоронними сигналізаціями забезпечить його безпеку і захистить ваші нерви від помилкових спрацьовувань. Для цього завдання необхідно використати кращу техніку і фахівців, які допоможуть підібрати відповідні системи охоронної сигналізації, враховуючи всі особливості об’єкту, що охороняється, і коректно здійснять їх установку.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.