• Головна
  • Клієнту
  • Статті
  • Чи знаєте Ви, що в Україні кожну хвилину здійснюють квартирну крадіжку?

Чи знаєте Ви, що в Україні кожну хвилину здійснюють квартирну крадіжку?

 

Складно уявити собі відчуття людини, яка заходить додому і бачить розгром. А далі... довгі і болісні розмови з міліцією, паперова тяганина і постійно виникаючі питання: «Чому це трапилося саме зі мною? Чому я?» Як же забезпечити себе від кримінального беззаконня? Відповідь проста - універсальна охоронна GSM сигналізація  допоможе захистити Вас і Ваше майно.

 

 

Охоронні системи GSM давно і з успіхом застосовуються на Заході, але в Україні це швидше рідкість, чим правило. А даремно, адже охорона GSM - це один з найдешевших і ефективніших способів захисту від зловмисників. Система GSM охорони будинку миттєво повідомить Вас або позавідомчу охорону про візит «непроханих гостей».
Універсальна сигналізація дозволить стежити за Вашим будинком, офісом, дачею, допомагати літнім людям і стежити за маленькими дітьми!

Основні переваги GSM-Сигналізацій:
висока ефективність: її практично не можна знешкоджувати і легко заховати; 
швидко встановлюється протягом декількох хвилин навіть непрофесіоналом.

У сервісі: 
Гарантія на GSM охоронну систему 12 місяців. 
Відсутність черги на проведення експертизи і установку систем;

У якості: 
Використовуване устаткування GSM-Сигналізацій сертифіковане для використання на території України.
Управління якістю виробників устаткування сертифіковане на відповідність стандарту ISO 9001:2000 провідним світовим органом сертифікації LPCB (Великобританія);

У вартості: 
Прямі постачання устаткування від виробників дозволяють встановити вартість охоронних систем нижче за среднеринкові ціни на професійні охоронні системи; 
Відсутність абонентської плати за обслуговування GSM сигналізації.

Надійність:
Все устаткування енергонезалежне: при відключенні електрики система працює на вбудованих акумуляторах, а датчики — на батареях, які необхідно замінювати 1 раз на рік.

Стиль:
Сучасний дизайн устаткування.

Зручність:
Використання безпровідних технологій дозволяє не псувати інтер'єр.

Економічність:
Один комплект устаткування дозволяє охороняти роздільно два об'єкти, що знаходяться на близькій відстані один від одного.

Практичність:
Можливість включення (виключення) електроприладів дистанційно за допомогою стільникового телефону. Широкий перелік устаткування включає датчики відкриття дверей, руху, диму, розбиття скла, витоки води, а також витоки газу, брелки, сирени. Постановка і зняття з охорони може здійснюватися будь-яким способом по Вашому бажанню — за допомогою брелка (як автомобіль) або за допомогою стільникового телефону!