• Головна
  • Клієнту
  • Статті
  • Як правильно вибрати систему відеоспостереження.

Як правильно вибрати систему відеоспостереження.

 

На сьогоднішній день існує маса приладів які так чи інакше складають воєдино систему відео спостереження. І щоб в них не розгубитись потрібно розібратись що саме Вам потрібно.

 Перш за все що має зробити замовник,  це визначити для себе те що саме він хоче побачити від системи, якої якості, та з якою ціллю він встановлює відео нагляд. А наша Компанія «ІТ-Експерт», допоможе Вам надати кваліфіковану консультацію по вибору та монтажу відео нагляду.

 

 

Отже, перше що потрібно визначити для себе це зовнішня чи внутрішня система відеонагляду Вам потрібна.

Система Зовнішнього відеоспостереження перш за все вимагає визначити, територію яку замовник бажає контролювати, її розміри, з якою ціллю встановлюється відеоспостереження, вдень чи вночі. Саме від даної інформації буде залежати вибір камери відеоспостереження.

 Адже саме від якості відеокамери: її розширення, типу матриці, та фокусної відстані об’єктива, буде залежати кут огляду, якість та дальність зображення. Далі ми визначаємо кількість камер і підбираємо відеореєстратор. Щоб відеореєстратор вів запис та зберігав інформацію потрібно вмонтувати в нього жорсткий диск, а вже час  на протязі  якого буде проводитись записування буде залежати від об’єму жорсткого диску. Це вже залежить від бажання замовника та кількості встановлюваних камер, запис може коливатись в межах від кількох днів і до кількох місяців.

Важливим елементом зовнішньої системи є прокладання  кабелю від камери до реєстратора, враховується перш за все довжина магістралі, та місце її прокладання. Кабель повинен бути відповідної якості, щоб він не псувся від зміни погодних умов.

Система внутрішнього відео спостереження різниться перш за все виглядом та специфікою камери. Внутрішні камери зазвичай ідуть купольні, тобто вони мають вигляд півсфери та прикріпляються до стелі, та можуть встановлюватись лише всередині приміщення, так як вони можуть не витримати, жорстких умов середовища, зокрема снігу, дощу, морозу.

Внутрішня система так само як і зовнішня прокладається за допомогою кабелю та так само сигнал приймається відеореєстратором.

Система ІР відео нагляду. Це перш за все цілісна,  високоякісна, та високотехнологічна система, яка дозволяє виконувати високотехнологічні задачі та має багато функцій за допомогою яких можна оперувати системою та даними які вона надає, проте є дороговартісною порівняно з аналоговими системами. ІР відео нагляд це перш за все якість зображення з високою роздільною здатністю яке подає відеокамера, якість відео відповідає HD і FullHD відео  і вище, від 0,3 мегапікселів до 8.

Така система має дуже високу чіткість зображення, прекрасну кольоропередачу, вона підтримується новітніми носіями, та зроблена по найновіших розробках. ІР система завдяки найновішим розробкам не застаріє як мінімум впродовж 5 років, і її завжди можна буде вдосконалити та доповнити новішими гаджетами.

Наша компанія ІТ-Експерт як інженерно-монтажна організація завжди готова прийти на допомогу своїм клієнтам. Наші спеціалісти завжди якісно та швидко вам допоможуть підібрати та змонтувати систему, а в нашому магазині it-expert.if.ua ви зможете придбати за доступними цінами повний комплект системи та комплектуючі до неї.