Категорії

Как использовать сервер HIK-ONLINE

   Вместо вступления.
DDNS(Dynamic Domain Name System) – динамический DNS, технология, позволяющая информации на DNS-сервере обновляться в реальном времени. Она применяется для назначения постоянного доменного имени устройству с динамическим IP-адресом. Клиенты в Интернете могут устанавливать соединение с этим устройством по доменному имени и даже не знать, что его IP-адрес изменился.


Компанія HIKVISION запустила свій хмарний сервіс "Ezviz".

 

Що ж таке Ezviz?
Це хмарне рішення для онлайн відеоспостереження. Назва платформи Ezviz - це видозмінене скорочення від EasyVision. Платформа Ezviz призначена спеціально для споживчого ринку.

 

Не дивлячись на бурхливий розвиток цифрових технологій, аналогові системи відеоспостереження також не залишаються на місці і продовжують розвиватися, що б відповідати сьогоднішнім реаліям.

 

Шановні колеги та клієнти! Компанія ІТ-ЕКСПЕРТ рада повідомити, що в продаж надійшла, довгоочікувана для України, централь від компанії Scientech - LifeSOS LS-10.

Дуже часто до нас звертаються клієнти, які просять продати їм найкращі аналогові камери на матриці Sony Effio. Коли ми просимо уточнити на якому із процесорів Effio-S\P\E потрібна камера - в більшості це запитання вводить клієнта в штопор.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.