Категорії

Комплекти

Наша компанія ІТ-Експерт пропонує готові базові комплекти безпровідного відеспостереження (рос.комплекты беспроводного видеонаблюдения). Кожен комплект складається з базової комплектації виробника, який без зайвих проблем можна доповнити та доукомплектувати за бажанням та потребами клієнта. Також ми пропонуємо послугу "персональний індивідуальний комплект" для кожного клієнта, де кожен  клієнт в індивідуальному порядку може вибрати за допомогою наших спеціалістів все обладнання.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік