Категорії

Камери

Безпровідна видеокамера (рос. безпроводная видеокамера) - це спеціальний пристрій, який дозволяє отримувати і переглядати відеосигнал за допомогою безпровідних мереж передачі даних. Безпровідні відеокамери не використовують проводку і таким чином дуже зручні для користувачів.

Безпровідні камери будують будь-яку систему візуального контролю на тому чи іншому об`єкті, оскільки вони дозволяють не тільки приймати зображення, але також перетворювати його в електронний сигнал. Камери відрізняються по конструкції, формі виконання, технічних характеристиках і т.д. Варто зазначити, що користувачі обирають безпровідні камери не тільки тому, що можна уникнути дорогої прокладки кабелю, а й тому, що їх установка дозволяє заощадити масу часу.  Безпровідні камери є дороговартісним засобом відеонагляду, проте достатньо ефективним аби їх можна було помістити у будь-якому куточку примішення, та отримати якісне відеозображення.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік