Категорії

Безпровідне відеоспостереження

Безпечним та ефективним способом спостереження за об’єктами являється безпровідне відеоспостереження (рос. безпроводное видеонаблюдение), оскільки воно не потребує великої кількості дротів та легко встановлюється. 

Комплект для організації бездротового відеоспостереження складається з передавача і приймача відеосигналу. Працює система за наступним принципом: будь-яка провідна камера підключається до передавача відеосигналу за допомогою RCA роз'ємів. Відео з камери передається на передавач , а передавач у свою чергу транслює цифровий зашифрований відеосигнал по радіоканалу. Цифровий приймач приймає сигнал , розшифровує і передає через RCA роз'єм відео на відеореєстратор , телевізор або професійний монітор.

Завдяки використанню бездротової технології, Ви можете встановити систему відеоспостереження без шкоди інтер'єру. 
Монтаж системи дуже простий - навіть новачок може встановити її за лічені хвилини. 
Потужність передавача 200 мВт, максимальна відстань між передавачем і приймачем збільшено до 250 метрів за прямої видимості. 
Цифровий спосіб передачі відеоданих забезпечує ідеальну якість картинки і звуку.

Ми можемо запропонувати різні комплекти безпровідного відеоспостереження (рос. комплекты безпроводного видеонаблюдения), а також окремо кожен елемент системи, і встановити відеонагляд в потрібному вам місці.

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
Швидке замовлення