Категорії
 

ПАРА прийомопередатчиків Profvision PV-305B (VB-305)

(Код: 00000007521)
Виробник: Profvision

Ціна: 108.00 грн.
Наявність: Доступний
Уточнюйте наявність
в 1 клік

  Ідеальні для новітніх систем відеонагляду HD та FullHD якості стандарту HD-TVI!  

   Балун - електричний пристрій, що конвертує відео сигнал з збалансованого в незбалансований і / або навпаки (від англ. Balun - balanced-unbalanced). Балун використовується для узгодження або перетворення відеосигналу несиметричного коаксіального кабелю з симетричним кабелем витої пари.
      

      Рекомендується для використання в системах відеоспостереження для передачі відеосигналу від камер відеоспостереження до пристроїв відображення та реєстрації відеосигналу (CCTV моніторів, відеореєстраторів DVR, відеосервера) за допомогою кабелю UTP класу 5 або вище (вита пара).
     

   Перевагою такого рішення є відносно невисока вартість прокладки UTP кабелю, що особливо актуально для відеосистем з великою кількістю джерел відеосигналу (камер відеоспостереження), а також для відеосистем, в яких є значні відстані між відеокамерами і відеореєстраторами.
Балуни розрізняють пасивні та активні. Пасивні Балуни здатні передавати ч / б відеосигнал на відстань до 600м і кольоровий до 400м.

 

Технічні характеристики:

Кількість каналів: 1 (пасивний)
Максимальна дистанція передачі відео:
                                    Чорно / білий сигнал - 500м
                                    Кольоровий сигнал - 330м
Тип кабелю:     UTPCAT5, 24-16 AWG, опір 18Ω (100м)
Аудіо: немає
Живлення: немає
Габаритні розміри: 56,6 х 17 х 14,6 мм
Вага: 23 г

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік