Категорії

Термокожухи

Термокожух для відеокамер (рос. термокожух к видеокамерам) - додатковий корпус для камери відеоспостереження , який захищає техніку від негативного впливу навколишнього середовища , забезпечує працездатність пристрою в складних температурних умовах і дозволяє здійснити установку відеокамери як у приміщенні , так і на вулиці.

Виготовляють термокожухи з найнадійніших матеріалів, щоб забезпечити міцність і довговічність. Яку правило, для камер зовнішнього спостереження  є заводські кожухи, однак деколи потрібний додатковий захист. Так з термокожухами камера може витримувати навіть 60-градусний мороз.

За функціональним призначенням термокожухи бувають трьох видів:

  • вуличні ( для захисту ключових вузлів камер від дощу, снігу, пилу і холоду);
  • захисні (надміцна конструкція для захисту в складних кліматичних умовах та вандалізму);
  • декоративні ( для установки прихованих камер всередині приміщення).

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік